Выберите
Ваш город
Вхід до особистого кабінету
Київ
Абонентський відділ
(044) 590-08-09
Технічна підтримка
0-800-505-322
*звонки с украинских стационарных и мобильных номеров бесплатно
Замовити дзвінок
У цьому вікні, Ви можете замовити зворотний зв'язок з адміністративних, технічних питань, а також з питань про підключення. Вам зателефонують протягом 15-ти хвилин, якщо запит був відправлений з 9: 00-21: 00.
Абонентський відділ 9:00 -21: 00, Технічна підтримка 0: 00-24: 00 (Цілодобово)
Замовити консультацію
Чудовий вибір!
Заповніть поля форми, та натисніть замовити підключення. Наші оператори зв'яжуться з Вами, щоб продовжити оформлення підключення в телефонному режимі.
Обраний тарифний план « »
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Чекайте дзвінка в цей період
Замовити консультацію
Чудовий вибір!
Заповніть поля форми, та натисніть замовити. Наші оператори зв'яжуться з Вами, щоб проконсультувати в телефонному режимі
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Чекайте дзвінка в цей період
Замовити консультацію
Чудовий вибір!
Заповніть поля форми, та натисніть замовити підключення. Наші оператори зв'яжуться з Вами, щоб продовжити оформлення підключення в телефонному режимі.
Обраний тарифний план « »
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Чекайте дзвінка в цей період
Замовлення обладнання
Шановні користувачі! після підтвердження заявки оператором Ви зможете забрати обладнання в офісі або оформити доставку додому -50 грн
Обране обладнання « »
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Очікуйте дзвінка в цей період
Ціну для тарифу Турбота зниженоРозіграш путівки до ЄгиптуБот в Telegram Назад у майбутнє! Фіксуємо тариф
 • АКЦІЇ
 • АКЦІЇ
 • АКЦІЇ
 • АКЦІЇ
 • АКЦІЇ
 • АКЦІЇ
 • Приватний сектор -50 %
 • Фіксуємо тариф! Назад у майбутнє
 • Приводьте друзів
 • АКЦІЯ! Новосілки, Хотів
 • Легкий перехід
 • Wi-Fi за 1 грн
 • Приватний сектор -50 %

  Набридла низька швидкість і часті перебої через телефонний Інтернет? Бажаєте підключити Інтернет по виділеній оптоволоконній лінії, але зупиняє висока ціна за підключення? Маємо гарну новину, Ви можете підключити якісний Інтернет від Домонет по оптоволоконній лініїї в свій приватний будинок зі знижкою 50%, а саме за 250 грн або 650 грн. Ціна за підключення змінюється в залежності від обраного тарифу. Детальні умови акції та покриття необхідно уточнювати у менеджерів абонентського відділу.

  -Акція не поширюється на абонентів, будинки яких не перебувають в карті покриття Провайдера, для таких клієнтів ціна за підключення розраховується індивідуально - При підключенні по акції "Знижка -50% в приватному секторі" абонент повинен внести на рахунок суму еквівалентну ціні обраного абонентом тарифу і суму за підключення - Мінімальним терміном користування послуг Домонет на обраному тарифі за даною акцією є 6 місяців з дати підключення.

 • Фіксуємо тариф! Назад у майбутнє

  Для нових підключень у період з 15.08.2018-31.12.2018 вартість тарифу до 100 Мбіт/с буде зафіксована аж до 31.12.2019 року. Вартість підключення всього 1 грн* . Акційна вартість пакету діє до 31.12.2019. З 01.01.2020 тариф буде автоматично переведено на стандартну вартість 100 Мбіт/с, а саме, 145 грн/міс.

  * 1 грн-вартість підключення у багатоквартирному будинку, де є точка присутності Домонет. Обов'язковим при підключенні є внесення авансового платежу у розмірі не менше, ніж 100 грн на особистий рахунок. Перелік робіт, що входять у послугу "Підключення за 1 грн" знаходиться під пунктом № 1 на web-сайті Домонет у розділі "Послуги" за посиланням: https://domonet.ua/ua/lan_services ** Акційна вартість пакету доступна тільки для нових підключень виділеною лінією вита пара у період проведення акції у багатоквартирних будинках, де є точка присутності Домонет в таких населених пунктах: м. Київ,смт.Коцюбинське, м. Бровари, м. Одеса, м. Харків. *** Новий абонент - підключення в квартирі, де раніше не було фізичного підключення до мережі Домонет або договір було закрито більше, ніж 3 місяці тому на момент подачі заявки.

 • Приводьте друзів

  Приводьте друзів, адже цілих 2 місяці в подарунок отримаєте і Ви, і Ваш друг!

  - Після підключення приведеного друга і оплати не менше 1-й абонентської плати, обом учасникам акції додається бонус на особовий рахунок еквівалентний двом місяцям згідно з тарифом встановленим у абонентів на 1-е число місяця подачі заявки. - Бонус абонентам не повертається і може бути використаний виключно для оплати і використання наступних послуг Домонет: абонентська плата, додаткові щомісячні послуги, переказ коштів іншому користувачеві Домонет. - Зняття абонентської плати та плати за щомісячні додаткові послуги у абонента з підключеною акцією "Приведи друга" спочатку відбувається з основного рахунку, далі з бонусів.

 • АКЦІЯ! Новосілки, Хотів

  АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО до 31.12.2018!Інтернет Провайдер Домонет запрошує жителів приватного сектору с. Новосілки та с. Хотів приєднатись до безмежної мережі по виділеній оптоволоконній лінії всього за 1 грн. Обов'язковою умовою є тільки внесення авансу на рахунок. Розмір авансу залежить від обраного щомісячного пакету: Для тарифу до 50 Мбіт/с аванс складатиме 820 грн , а для тарифу до 100 Мбіт/с та до 300 Мбіт/с - 500 грн. Детальні умови акції та покриття необхідно уточнювати у менеджерів абонентського відділу.

  -Акційна пропозиція поширюється тільки на підключення приватних будинків у населених пунктах: с. Новосілки, с. Хотів -Акція не поширюється на абонентів, будинки яких не перебувають в карті покриття Провайдера , для таких клієнтів ціна за підключення розраховується індивідуально - При підключенні по акції "Підключення за 1 грн у приватному секторі (Новосілки,Хотів)" абонент повинен внести аванс на рахунок суму еквівалентну ціні обраного абонентом тарифу і половину суми за підключення - Мінімальним терміном користування послуг Домонет на обраному тарифі за даною акцією є 6 місяців з дати підключення.

 • Легкий перехід

  Бажаєте змінити свого провайдера і підключити Домонет, але хвилює питання про залишок на рахунку у поточного Провайдера? Ми подбаємо про це, і подаруємо Вам дуже приємний бонус за перехід в розмірі 100 грн на Ваш баланс Домонет.

  - Акція діє для абонентів тільки в багатоквартирних будинках в м Київ, м. Одесса, м. Харків, м. Бровари, смт. Віта-Поштова, смт. Нове. -Бонус нараховується після першої оплати на рахунок Домонет не менше 100 грн одним платежем

 • Wi-Fi за 1 грн

  Якщо у Вас більше одного пристрою використовують Інтернет - Вам однозначно потрібен Wi-fi роутер. Для невеликих площ приміщення і не більше 6-ти пристроїв вдома відмінно підійде така модель роутеру, як Mikrotik hap lite Наші абоненти, як нові, так і існуючі отримують перевагу, адже такий роутер Ви можете придбати всього за 1 грн. Для цього, необхідно внести передоплату на баланс Домонет в розмірі 1000 грн одним платежем. Один абонент (аккаунт) може скористатися акцією необмежену кількість разів, але не раніше, ніж через 12 місяців після дати участі в акції у попередній раз. Датою участі у акції, вважається дата активації додаткового сервісу.

  - Акція діє для всіх абонентів, підключених виділеною лінією (вита пара або оптоволокно) в багатоквартирних будинках і приватному секторі в м. Київ, м. Одеса,м. Харків, м. Бровари, смт. Віта-Поштова, смт. Нове,с. Хотів, с. Новосілки - Після оплати в розмірі 1000 грн необхідно звернутися в абонентський відділ і замовити роутер. - Передоплата в розмірі 1000 грн абоненту не повертається і може бути використаний виключно для оплати і використання наступних послуг Домонет: покупка роутера по акції "Wi-fi роутер за 1 грн", абонентська плата, додаткові щомісячні послуги, переказ коштів іншому користувачеві Домонет.