- Ми запускаємо можливість перегляду ТБ за допомогою готових застосунків для Android, iOS та SMART TV! | Домонет Київ
logo

DomoTV

15.11.2021 22:34

Разом з Контент-партнером Omega  ми запускаємо можливість перегляду  ТБ каналів (Контенту*/Додаткового сервісу*)  за допомогою  готових застосунків  для Android, для iOS  та для SMART TV,  або плейлиста.

Ще приємніша новина, це те що, можливість переглядати ТБ канали (Контент*/Додатковий сервіс*) включено до вартості послуг доступу до мережі Інтернет (або оренди додаткового обладнання). 

Умови наповнення 

Наповнення ТБ каналів  (Контенту*/Додаткового сервісу*)  та кількість пристроїв, на яких Ви зможете скористатись Додатковим сервісом буде залежити від Вашого поточного  тарифного плану  або вартості оренди додаткового обладнання (приставки) :

 

Наповнення поточних послуг Базовий ТБ* (підтримка до 3х пристроїв, включаючи плейлисти)

Преміум ТБ* (підтримка до 5ти пристроїв, включаючи плейлисти) 

Оренда додаткового обладнання, приставки за 79 грн/місяць + +
Без оренди приставки, для тарифних планів зі швидкістю до 100 Мбіт/с + -
Без оренди  приставки для тарифних планів зі швидкістю до 300/500/1000 Мбіт/с + +

 

 

* Доступ до перегляду запропонованого Абоненту Провайдером Контенту здійснюється за допомогою Контент-партнера Omega ТМ (ТОВ "Омега ТВ") через Додатковий сервіс. Під Контентом мається за увазі аудіовізуальні твори (фільми, серіали, анімаційні твори, тощо), що зберігаються та/або показ яких забезпечується через сервер Контент-партнера. 

 


Як активувати сервіс DomoTV? 

Загальний принцип: завантажити готовий застосунок на свій пристрій, та активувати його за допомогою кода активації або завантажити плейлист для використання у зовнішньому плеєрі. Код активації або плейлист Ви можете отримати після активації у особистому кабінеті https://my.domonet.me/ua/cabinet/domotv


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перегляд контенту Omega TV на ПК

Для роботи з плейлістом від OmegaTV виконуємо такі пункти:

1. Переходимо на сайт http://www.videolan.org , скачуємо та встановлюємо плеєр VLC;

2. Генеруємо плейліст в особистому кабінеті вищезазначеним способом в пункті "Як активувати сервіс DomoTV?", скачуємо файл з плейлістом;

3. Відкриваємо файл за допомогою плеєра VLC (шукаємо скачаний файл плейліста та натискаємо "відкрити"):

4. Інший спосіб - відкрити плейліст за допомогою прямого посилання:

5. Для того, щоб вказанний плейліст відкривався по-замовчанню, при запуску програми, натискаємо "Інструменти", переходимо в "Настройки":

 

Перегляд контенту Omega TV на Smart-телевізорах

Загальна інформація

При налаштуванні smart-телевізора можна скористатися додатком Omega TV або будь-яким додатком з пiдтримкою зовнішніх плейлістів, наприклад "SS-IPTV", "OTT-Player", "Peers TV", якщо вони підтримуються конкретною моделлю. 

Перелік пристроїв в залежності від виробника та року випуску з можливістю встановлення додатку Omega TV наведений в таблиці:
Виробник/Рік
2011-2014
2015
2016
2017
2018
2019
LG
-
-
по запиту пошуку в LG Content Store
по запиту пошуку в LG Content Store
по запиту пошуку в LG Content Store
по запиту пошуку в LG Content Store
Samsung
15TV_PREMIUM
15TV_STANDARD1
15TV_STANDARD2
16TV_STANDARD2
16TV_STANDARD1
16TV_PREMIUM
по запиту в Tizen Store, а також USB Install
17TV_STANDARD
17TV_PREMIUM

17AV_BD
по запиту в Tizen Store, а также USB Install
18TV_STANDARD1
18TV_STANDARD2
18TV_STANDARD3
18TV_PREMIUM
по запросу поиска в Tizen Store, а также USB Install

Додаток DomoTV на пристроях з ОС Android / Android TV (напр. Inext TV2, TV2e, TV3)

DomoTV - застосунок, доступний для завантаження на пристроях під керуванням операційних систем Android та Аndroid TV, в тому числі Inext TV2, TV2e, TV3  додаток доступний в Google Play за цим посиланням.

1. Прив'язуємо пристрій до облікового запису Google, якщо це вже зроблено, переходимо до п.2;

2. Заходимо в Google Play;

3. Натискаємо на значок пошуку;

4. В полі пошуку вводимо ключове слово "domotv". Вибираємо додаток в результатах пошуку;

Натискаємо “встановити”;

Очікуємо завершення процесу завантаження та встановлення;

Натискаємо “відкрити”;

Після запуску програми потрібно ввести 4-хзначний код.

MAG250micro (придбана або в оренді)


Щоб скористатись Сервісом DomoTV потрібно оновити версію прошивки на Вашому пристрої. Дані приставки будуть прошиватися з нашої сторони масово та віддалено, процес прошивки займає 5-10 хвилин. У випадку, якщо приставка зависла під час прошивки, потрібно виконати її перезавантаження. Для цього необхідно відключити її від електроживлення на 5 секунд і включити знову. Якщо прошивка віддалено Вашого пристрою не вийшла, потрібно звернутись до Технічної підтримки.
Після перепрошивки та перезавантаження приставки можна побачити іконку DomoTV на екрані, це свідчить про те, що процес прошивки пройшов вдало.

 

Після завантаження приставки з'являється вікно з вибором порталу. 

Обираємо “Портал 1”, який відповідає “http://domotv.domonet.ua/mag/”. На цьому порталі залишаються додатки Megogo, Vimeo, Twitch, TVzavr, Zoomby, Pomogator. Для перегляду Контенту "Базовий ТБ" або "Преміум ТБ" від OmegaTV потрібно використовувати новий додаток DomoTV, який можна обрати на порталі. 
"Портал 2" відповідає основному порталу OmegaTV "http://s.hls.tv/stalker_portal/c". Це базовий портал "OmegaTV", на ньому відсутні всі додатки, крім “OmegaTV”, працює як реезервний.

Після вибору додатку DomoTV (або OmegaTV) з’явится вікно із полем введення 4х значного коду. Код Ви отримаєте при активації Сервісу у СМС. Для активації наступного пристрою потрібно запросити інший код. 

Натискаємо клавішу “ОК” пульту на полі для введення коду. Змінюємо мову на англійську (кнопки F4 на пульті або шляхом навігації пультом), вводимо код.

Натискаємо EXIT на пульті, вибираємо “Активувати”.

Портал для приставок MAG / AURA HD (якщо була придбана Абонентом не в компанії) 

Якщо приставка особиста, тобто придбана у іншому місці, можна  також скористатись Сервісом, а саме, додати портал або плейлист.

Портал для OmegaTV з брендованим додатком DomoTV працює за посиланнями http://domotv.domonet.ua/mag/ .На цьому порталі залишаються додатки Megogo, Vimeo, Twitch, TVzavr, Zoomby, Pomogator. Для перегляду Контенту "Базовий ТБ" або "Преміум ТБ" від OmegaTV потрібно використовувати новий додаток DomoTV, який можна обрати на порталі.  

Базовий портал OmegaTV розміщений тут: http://s.hls.tv/stalker_portal/c .  Це базовий портал "OmegaTV", на ньому відсутні всі додатки, крім “OmegaTV”, працює як реезервний. 

Додати портал: 

Додати плейлист:
Обрати додаток IPTV канали Плейлист Ви отримаєте при активації Сервісу.Важливо, що плейлист для кожного пристрою індивідуальний.  


 

Додавання плейлиста на приставках Inext TV

 Завантажити плейлист на приставках Inext TV можна таким способом:

 1. Зайти в IPTV і кнопкою "ОК" відкрити список каналів.
 2. У списку каналів ще раз натиснути кнопку Меню і вибрати розділ "Змінити провайдера"
 3. Далі потрапляємо в список Провайдерів, де фокус буде стояти на Вашому поточному плейлисті.
 4. Далі знову натискаємо кнопку Меню і вибираємо Додати Провайдера.
 5. Після вибору Додати Провайдера нам запропонують 2 способи завантаження плейлиста: "Додати з USB" і "Додати з Інтернету".
 6. При натисканні на "Додати з Інтернету" з'явиться діалогове вікно в якому потрібно буде вказати "Ім'я Провайдера" і "Адреса плейлиста". Поле "Ім'я Провайдера" для зручності заповнити назвою "omegatv". "Адреса плейліста" це URL плейліста, який ви отримали від нас при активації сервісу OmegaTV.
 7. При натисканні "Додати з USB" попередньо завантажений плейліст OmegaTV можна завантажити з кореневої папки на USB-накопичувачі, проте такий спосіб не є оптимальним у випадку зміни тарифу, оскільки перелік каналів не буде оновлюватись.
 8. Далі кнопкою ОК можна завантажити цей плейлист.
9. Якщо плейлист не може завантажитися і з'являється помилка з текстом "Не вдається завантажити список каналів, будь ласка, змініть провайдера" потрібно видалити цей плейлист з "Списку Провайдерів" і створити його заново але вже з коректним лінком на плейлист.

 

 

arrowUp