logo

Гігабіт у Бортничах “Політ нормальний!”

Зустрічайте перший гігабіт у приватному секторі м-н Бортничі. Та на честь запуску нового тарифу отримайте вигоду за акційною пропозицією “Політ нормальний”. Для нових та діючих абонентів.

Акція завершена

Період проведення:

01/12/2019 - 30/04/2020

Умови: "Гігабіт у Бортничах “Політ нормальний!”"

Бути першим значить рухати цей світ, бути першим із Домонет легко вже зараз! Обирайте тарифні плани від Домонет, та рухайте світ разом з нами на швидкості до 1000 мбіт/с.

Нові абоненти у приватному секторі м-н Бортничі можуть замовити підключення до мережі Домонет на швидкості до 1000 мбіт/с  вже зараз, адже вартість підключення  коштує лише 1 грн .

Акція поширюється як для діючих користувачів так і нових підключень у приватному будинку м-н Бортничі, що входить до покриття мережі Домонет та у період проведення акції 01.12.2019 - 30.04.2020.

     -Для нових користувачів:

За умовами акції тариф на швидкості до 1000 мбіт/с  усього 279 грн./міс.  у період  з 01.12.2019- 31.05.2020. З 01.06.2020 тариф буде автоматично переведено  на стандартну вартість 1000 Мбіт/с, а саме, 309 грн./міс.

     -Для діючих абонентів:

Твій Домашній Інтернет у приватному секторі м-н Бортничі не забув і про діючих абонентів.  Спеціальна пропозиція “Політ нормальний” для діючих абонентів це можливість тест драйву нового тарифу за помірної доплати, а саме:

Абоненти що користуються послугами Домонет у приватному секторі м-н Бортничі на швидкості до 50 мбіт/с та до 100 Мбіт/с зможуть спробувати тариф до 1000 мбіт/с на вигідних умовах.  За акційною пропозицією абонентська плата буде становити 259 грн./міс. Акційна вартість буде діяти до 30.04.2020. А з 01.05.20 тариф буде автоматично переведено на регулярну вартість  309 грн./міс.

 

 • Новий користувач - користувач, який проживає в будинку, до якого раніше не була проведена оптоволоконна лінія Домонет.
 • Для участі в акції, необхідно внести перший обов'язковий платіж у розмірі 800 грн. Кошти внесені, як перший обов'язковий платіж, зараховуються на особистий рахунок абонента і не підлягають поверненню, у міру необхідності списуються, як абонентська плата за надані послуги доступу до мережі Інтернет.
 • При наявності у Абонента власного абонентського терміналу ONU BDCOM сума першого обов'язкового платежу, незалежно від обраного тарифного плану, становить 600 грн. Моделі, які підпадають під умову даного пункту: ONU BDCOM P1004C1, P1004C2, P1501C1, P1501D1, P1501DR, P1501DT, P1504C1, P1504C2, P1702-4G.
 • У підключення за 1 грн. входить:
 • Роботи до території Абонента:
 • Прокладання до 200 метрів оптичної лінії по опорах, від найближчої розподільчої точки Провайдера Домонет;
 • Роботи на території Абонента:
 • Прокладання до 30 метрів оптичної лінії по території абонента, повітряним шляхом від найближчої опори до території Абонента, кріплення кабелю до будинку;
 • Буріння 1-го отвору для проведення оптоволоконного кабелю в будинок Абонента;
 • Монтаж оптичного боксу FOB на опорі, в разі якщо існує необхідність з'єднатися на території Абонента з уже раніше прокладеною оптоволоконною лінією;
 • При необхідності, установка в приміщенні житлового будинку Абонента абонентського терміналу ONU BDCOM в оренду за 1 грн./міс. Абонентський термінал ONU BDCOM  - електронний пристрій, який має оптичний порт для підключення оптоволоконного кабелю та порт Ethernet для підключення кабелю UTP (вита пара);
 • 20 метрів UTP кабелю в межах  будинку, без укладання і переміщення меблів;
 • Базові налаштування Інтернет на одному ПК, який підключено напряму кабелем.
 •  
 • Додаткові витрати, які не входять у вартість підключення за 1 грн:
 •  
 • У разі якщо, від найближчої розподільної точки Провайдера Домонет до території абонента довжина лінії становить більше, ніж 200 метрів, додатковий метраж оплачується за вартістю 10 грн/метр.
 • Всі інші додаткові послуги на території Абонента, які не входять до вартості 1 грн, регулюються цінами викладеними на сайті в розділі Ціни -> Додаткові послуги: https://domonet.ua/uk/services
 • Підключення за 1 грн. можливо тільки при наявності покриття та технічної можливості Провайдера виділити волокно на тій чи іншій вулиці для Абонента. Остаточну технічну можливість підтверджує співробітник Абонентського відділу після оформлення заявки Абонентом.
 • Акція не сумісна з тарифним планом "Турбота".

Пропозиція дійсна для:

apartmentUser

Нових користувачів

apartmentUser

Діючих користувачів

apartmentUser

Приватного сектору

Населені пункти, в яких діє пропозиція:

Київ

Інші акції

Три за 3 грн

Ловіть супер можливість підключити інтернет за 1 грн + отримати перші 3 місяці за 1 грн/міс.

Три за 3 грн

Ловіть супер можливість підключити інтернет за 1 грн + отримати перші 3 місяці за 1 грн/міс.

Період проведення:

15/10/2023

Легкий перехід

Легкий перехід - отримайте 2 місяці Інтернету БОНУСОМ!

Легкий перехід

Легкий перехід - отримайте 2 місяці Інтернету БОНУСОМ!

Період проведення:

31/10/2023

Кешбек до

20%

Програма Лояльності

Ми любимо Вас, тому за своєчасне поповнення Ви можете накопичити та отримати постійну щомісячну знижку до 20% повернення від тарифу Інтернет на свій рахунок

Програма Лояльності

Ми любимо Вас, тому за своєчасне поповнення Ви можете накопичити та отримати постійну щомісячну знижку до 20% повернення від тарифу Інтернет на свій рахунок

Період проведення:

Постійно діюча пропозиція
arrowUp